Váš prohlížeč nepodporuje (nebo nemáte zapnutý) JavaScript.
Webové stránky se nebudou zobrazovat správně. Některé funkce webových stránek jsou nyní omezeny.
Povolte aktivní skriptování v nastavení Vašeho prohlížeče, případně použijte prohlížeč, který JavaScript podporuje.

Zpravodaj

Přihlaste se do soutěží nejlepších závěrečných prací

Soutěž společnosti ČEPS o nejlepší diplomovou práci

Společnost ČEPS nabízí studentům příležitost k navázání spolupráce během studia a oceňuje vynikající diplomové práce na daná témata (Analýza tras obnovy přenosové soustavy vzhledem k Ferrantiho jevu, Vyhodnocení dopadů čtvrthodinového zúčtování odchylek a regulační energie, Výzkum korony na přenosových vedeních, Nové trendy v budování přenosových vedení, Růst hodnoty společnosti a finanční zdraví společnosti) nebo na téma úzce související s přenosovou soustavou. Společnost působí na území České republiky jako výhradní provozovatel přenosové soustavy (elektrická vedení 400 kV a 220 KV).

Termín zaslání přihlášek do 30. 6. 2017.

Více informací zde.

Cena Edvarda Beneše 2017

Soutěž vypisovaná každoročně městem Sezimovo Ústí je určena pro studenty, autory bakalářských, diplomových a disertačních prací na některé z témat oboru historie 20. století nebo oboru sociologie.

Termín zaslání přihlášek do 10. 7. 2017.

Více informací zde.

Undergraduate Awards – Závěrečné práce v angličtině

I v tomto roce máte možnost přihlásit své závěrečné práce psané v angličtině do soutěže Undergraduate Awards. Hned v prvním roce členství Masarykovy univerzity v soutěži Undergraduate Awards zvítězila v sekci „Life Sciences“ studentka Masarykovy univerzity, Hana Sedláčková, se svou bakalářskou prací „Role of RECQ4 protein in recombination and DNA repair“. Pokud máte také co nabídnout, neváhejte a přihlaste svou bakalářskou práci do dalšího ročníku soutěže.

Termín podání prací je 13. června 2017.

Pro více informací navštivte stránku soutěže.

autor: Marta Vavřinová | zobrazeno: 341x | URL zprávy: http://www6.econ.muni.cz/n4337/