Zpravodaj

Speciální nabídka bezplatného magisterského studia v Rusku

Moskevský státní institut mezinárodních vztahů nabízí možnost bezplatného magisterského studia v Rusku.

Bližší informace ke studiu, přehledu fakult a oborů jsou k dispozici na webové stránce www.mgimo.ru.

Žadatelé musí splňovat následující podmínky:

• dokončené bakalářské studium (nejpozději k datu zahájení studia na MGIMO)
  • velmi dobrá znalost ruského jazyka
  • velmi dobrá znalost jednoho dalšího světového jazyka v rozsahu výuky na českých školách
  • uchazeči o studium na fakultě mezinárodních ekonomických vztahů musí mít navíc dobrou znalost matematiky

Přihlašování probíhá přímo na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR a potřebné dokumenty je nutné dodat do 10.8.2017.

Více informací zde.

autor: Michaela Sudická | zobrazeno: 266x | URL zprávy: http://www6.econ.muni.cz/n4365/