Váš prohlížeč nepodporuje (nebo nemáte zapnutý) JavaScript.
Webové stránky se nebudou zobrazovat správně. Některé funkce webových stránek jsou nyní omezeny.
Povolte aktivní skriptování v nastavení Vašeho prohlížeče, případně použijte prohlížeč, který JavaScript podporuje.

Zpravodaj

Provozní změny na ESF

Vstup do nového semestru na ESF se nese i ve znamení provozních změn, na které bychom Vás rádi upozornili.

Nejvýraznější změnou, související se stavebními úpravami prostor Informační služby (vrátnice), je přesun Podatelny z Děkanátu ve druhém patře na nově vybudovanou u vstupu do budovy.

Druhou výraznou změnou je rekonstrukce učeben P201, MT205, VT203 a VT206. Úpravy proběhly v rámci univerzitního projektu OPVVV SIMU+, které umožnilo vybudování laboratoří na ekonomické experimenty a zvýšení standardu poslucháren. Více informací o projektu naleznete zde.

Při vybudování experimentálních laboratoří se spojily místnosti VT202 + VT203 a došlo tak ke zrušení stále méně využívané učebny s volným provozem. Ta bude v nejbližších dnech nahrazena volně přístupnými počítači na galeriích ve vestibulu budovy a PC kiosky, které již nemají omezené možnosti použití, ale fungují jako plnohodnotné PC. Zároveň byly přesunuty také tiskárny pro studenty do vestibulu tak, aby byly v těsné blízkosti počítačů s volným provozem.

Poslední změnou týkající se počítačových učeben je přesun terminálu Bloomberg z učebny VT206 do učebny VT105. Provozní režim učebny je tzv. smíšený (v době po skončení výuky je učebna volně přístupná studentům pro individuální či skupinovou práci). Učebna je volně k dispozici v následujících termínech:

  • Pondělí a středa od 17:00 – 20:00 hodin
  • Úterý a čtvrtek od 18:00 – 20:00 hodin
  • Pátek dle rozvrhu „celý den“

Drobnou, ale zajisté potěšující, novinkou je zavedení platebních terminálů. Kartou teď můžete platit na Pokladně fakulty (s jedinou výjimkou – plateb objednávek z Obchodního centra). V neposlední řadě můžete nově platit kartou také zboží v automatech Delikomat a v nejbližší době i ve fakultním Bistru.

autor: Jan Nepovím | zobrazeno: 989x | URL zprávy: http://www6.econ.muni.cz/n4390/